אודותינו

ברוך הבא לאנדרומדיה.

ה- Real Estate Hub שלך.

הניסיון ארוך הטווח שלנו יצר אצלנו תפיסת הפעלה שונה – אנו מבין כי המפתח להצלחה במכירות כרוך בלנהל את כל תהליך מסע הלקוח, החשיפה הראשונית ועד סגירת העסקה. השירותים שלנו מתחילים בפעולת שיווק ממוקדות ליצירת חשיפה, ממשיכים להעמקת ההתעניינות דרך תוכן איכותי ופעילות יצירת לידים ומתקדמים לשלב פגישות אישיות, שיחות מכירה וסגירת עסקה.

הסיפור שלנו

אנדרומדיה היא חברה מובילה בתחומה, עם מומחיות שנבנתה משנת 2010. החברה שלנו, שהוקמה בתחילת דרכה כחברת פרסום וחדשנות דיגיטלית, עברה תהליך ייחודי של התמקדות והתמחות בעולם הנדל"ן. היום, אנו מספקים פתרונות שיווקיים מקיפים המתחילים בשלב המיתוג והאסטרטגיה דרך יצירת כל הנכסים והחומרים ומגיעים עד למכירות הסופיות.

אנדרומדיה מבטיחה חזית דיגיטלית מתקדמת ומקיפה באמצעות שילוב מערכות בינה מלאכותית מתקדמות ופיתוחים טכנולוגיים מותאמים אישית, פרי עבודתה לאורך שנים. עם דאטה עצומה וניסיון של מעל עשור בשוק הנדל"ן הדיגיטלי, החברה מספקת פתרונות שונים ומגוונים המתאימים במדויק לצורך הייחודי של כל פרויקט ולקוח.

במהלך השנים, הרחבנו את פעילותנו לתחומים נוספים בנדל"ן, כולל שיווק נדל"ן ישראלי ונדל"ן בינלאומי. אנו מאמינים שהמפתח להצלחה בשוק הנדל"ן הוא יכולת ההבנה העמוקה של צרכי הלקוחות והשוק. כל פרויקט שאנו משווקים, מקבל תשומת לב אישית, יצירתיות מתמדת, ופתרונות שיווקיים מתקדמים. המחויבות שלנו לחדשנות ולמצוינות מתבטאת בכל היבט של עבודתנו. מהמחקר הראשוני והבנת השוק, דרך תכנון ויישום אסטרטגיות שיווקיות, ועד למכירות ולסגירת העסקה – כל שלב מלווה במקצועיות המבטיחה תוצאות.

באנדרומדיה, אנו גאים בעשרות הלקוחות המרוצים שבחרו בנו ליווי והפקת פרויקטים. כל לקוח, קטן או גדול, מקבל את הקשב והמסירות המלאים שלנו, כי אנו יודעים שכל פרויקט הוא ייחודי ודורש גישה מותאמת אישית.

באנדרומדיה, אנחנו יוצרים לא רק עסקאות נדל"ן, אלא גם קשרים אמיתיים וארוכי טווח. מוזמנים להצטרף אלינו לחוויה של שיווק נדל"ן ברמה אחרת.

הערכים שלנו

חדשנות טכנולוגית

מומחיות וניסיון

גישה אישית ומותאמת

בניית קשרים אמיתיים
וארוכי טווח

נגישות